Wedstrijdprogramma

Kijk voor het actuele wedstrijdprogramma op www.korfbal.nl

Altijd op de hoogte van het actuele programma?
Installeer de app  KNKV Wedstrijdzaken of KNKV Korfbal (alleen voor supporters).

Wedstrijdprogramma (31-10-2017)

Fortuna ’68 A1 (Dames)
Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
18-11-2017 13:15 Fortuna ’68 A1 Klimroos A2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
25-11-2017 16:15 Winty A1 Fortuna ’68 A1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
2-12-2017 10:30 Fortuna ’68 A1 VVO A1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
9-12-2017 10:30 Fortuna ’68 A1 Vessem A1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
16-12-2017 11:15 Tovido A1 Fortuna ’68 A1 De Sprankel HAAREN
6-1-2018 10:30 Fortuna ’68 A1 Winty A1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
13-1-2018 15:00 VVO A1 Fortuna ’68 A1 Eureka HAPERT
20-1-2018 12:10 Klimroos A2 Fortuna ’68 A1 Eureka HAPERT
27-1-2018 10:30 Fortuna ’68 A1 Rosolo A2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
3-2-2018 15:00 Rosolo A2 Fortuna ’68 A1 Sporthuis Reusel REUSEL
24-2-2018 13:30 Vessem A1 Fortuna ’68 A1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
3-3-2018 10:30 Fortuna ’68 A1 Tovido A1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
Fortuna ’68/Steensel 1 (Gemengd)
Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
26-11-2017 11:25 DSC 7 Fortuna ’68/Steensel 1 De Vijfkamp EINDHOVEN
3-12-2017 15:00 Fortuna ’68/Steensel 1 Ready ’60 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
17-12-2017 10:30 Fortuna ’68/Steensel 1 Tilburg 6 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
14-1-2018 17:20 DOT (O) 4 Fortuna ’68/Steensel 1 Mondriaan OSS
21-1-2018 12:30 Fortuna ’68/Steensel 1 DOT (O) 4 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
28-1-2018 12:30 Fortuna ’68/Steensel 1 DSC 7 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
4-2-2018 13:20 Ready ’60 2 Fortuna ’68/Steensel 1 Jo Gerrishal ROERMOND
18-2-2018 12:30 Fortuna ’68/Steensel 1 Klimop (A) 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
25-2-2018 17:45 Klimop (A) 2 Fortuna ’68/Steensel 1 De Schop ASTEN
4-3-2018 15:00 Fortuna ’68/Steensel 1 SDO (V) 6 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
11-3-2018 10:30 SDO (V) 6 Fortuna ’68/Steensel 1 De Atalanta VELDHOVEN
18-3-2018 11:30 Tilburg 6 Fortuna ’68/Steensel 1 Westerwel TILBURG
Fortuna ’68/Steensel 2 (Gemengd)
Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
12-11-2017 11:00 Fortuna ’68/Steensel 2 DSC 9 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
19-11-2017 15:15 KVS ’17 3 Fortuna ’68/Steensel 2 Dioscuren SCHIJNDEL
26-11-2017 10:10 DSC 8 Fortuna ’68/Steensel 2 De Vijfkamp EINDHOVEN
3-12-2017 13:45 Fortuna ’68/Steensel 2 Ready ’60 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
17-12-2017 13:00 Maastricht 2 Fortuna ’68/Steensel 2 Daalhof MAASTRICHT
14-1-2018 13:00 DSC 9 Fortuna ’68/Steensel 2 De Vijfkamp EINDHOVEN
21-1-2018 11:15 Fortuna ’68/Steensel 2 KVS ’17 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
28-1-2018 13:45 Fortuna ’68/Steensel 2 DSC 8 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
4-2-2018 14:35 Ready ’60 3 Fortuna ’68/Steensel 2 Jo Gerrishal ROERMOND
18-2-2018 11:15 Fortuna ’68/Steensel 2 Maastricht 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
25-2-2018 11:45 Mariarade 1 Fortuna ’68/Steensel 2 In de Biessen HOENSBROEK
18-3-2018 11:45 Fortuna ’68/Steensel 2 Mariarade 1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
Fortuna ’68/Steensel 3 (Gemengd)
Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
12-11-2017 12:15 Fortuna ’68/Steensel 3 DOT (O) 5 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
19-11-2017 11:35 Mariarade 2 Fortuna ’68/Steensel 3 Varenbeuk HEERLEN
3-12-2017 15:40 SDO (V) 5 Fortuna ’68/Steensel 3 De Atalanta VELDHOVEN
17-12-2017 13:10 DSC 6 Fortuna ’68/Steensel 3 De Vijfkamp EINDHOVEN
7-1-2018 20:20 KVS ’17 2 Fortuna ’68/Steensel 3 Dioscuren SCHIJNDEL
14-1-2018 16:10 DOT (O) 5 Fortuna ’68/Steensel 3 Mondriaan OSS
21-1-2018 10:00 Fortuna ’68/Steensel 3 KVS ’17 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
28-1-2018 15:00 Fortuna ’68/Steensel 3 DSC 6 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
18-2-2018 10:00 Fortuna ’68/Steensel 3 SDO (V) 5 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
25-2-2018 10:30 Fortuna ’68/Steensel 3 Mariarade 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
11-3-2018 11:15 Eymerick 1 Fortuna ’68/Steensel 3 De Pompenmaker HEEZE
18-3-2018 10:30 Fortuna ’68/Steensel 3 Eymerick 1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
Fortuna ’68/Steensel 1 (Dames)
Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
19-11-2017 12:45 Fortuna ’68/Steensel 1 Klimroos 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
26-11-2017 10:00 Stormvogels (L) 4 Fortuna ’68/Steensel 1 De Stap LUYKSGESTEL
3-12-2017 12:30 Fortuna ’68/Steensel 1 Vessem 2 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-12-2017 15:00 Fortuna ’68/Steensel 1 Rosolo 4 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
17-12-2017 14:00 VVO 4 Fortuna ’68/Steensel 1 Eureka HAPERT
7-1-2018 11:15 Fortuna ’68/Steensel 1 Bladella 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
21-1-2018 10:00 Klimroos 3 Fortuna ’68/Steensel 1 Eureka HAPERT
28-1-2018 10:00 Fortuna ’68/Steensel 1 Stormvogels (L) 4 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
4-2-2018 11:30 Vessem 2 Fortuna ’68/Steensel 1 De Kraanvogel EERSEL
18-2-2018 12:00 Bladella 3 Fortuna ’68/Steensel 1 X-sport BLADEL
25-2-2018 15:45 Rosolo 4 Fortuna ’68/Steensel 1 Sporthuis Reusel REUSEL
4-3-2018 13:45 Fortuna ’68/Steensel 1 VVO 4 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
Fortuna ’68/Steensel 2 (Dames)
Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
12-11-2017 10:00 Rietvogels 3 Fortuna ’68/Steensel 2 De Kemphaan RIETHOVEN
19-11-2017 11:30 Fortuna ’68/Steensel 2 Kraanvogels 1 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
26-11-2017 11:20 Stormvogels (L) 3 Fortuna ’68/Steensel 2 De Stap LUYKSGESTEL
3-12-2017 11:15 Fortuna ’68/Steensel 2 DSV 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
10-12-2017 16:15 Fortuna ’68/Steensel 2 DDW 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
7-1-2018 10:00 Fortuna ’68/Steensel 2 Rosolo 5 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
14-1-2018 10:00 Fortuna ’68/Steensel 2 Rietvogels 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
21-1-2018 11:45 Kraanvogels 1 Fortuna ’68/Steensel 2 De Smeltkroes MAARHEEZE
28-1-2018 11:15 Fortuna ’68/Steensel 2 Stormvogels (L) 3 De Ladder (was Leenhoef) KNEGSEL
4-2-2018 13:30 DSV 3 Fortuna ’68/Steensel 2 Hercules DIESSEN
18-2-2018 11:15 Rosolo 5 Fortuna ’68/Steensel 2 Sporthuis Reusel REUSEL
25-2-2018 11:15 DDW 3 Fortuna ’68/Steensel 2 Sporthuis Reusel REUSEL
Steensel/Fortuna ’68 MW1 (Dames)
Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
8-11-2017 20:00 Steensel/Fortuna ’68 MW1 ZIGO MW2 De Kemphaan RIETHOVEN
22-11-2017 21:30 DDW MW2 Steensel/Fortuna ’68 MW1 Sporthuis Reusel REUSEL
6-12-2017 21:00 Rietvogels MW1 Steensel/Fortuna ’68 MW1 De Stap LUYKSGESTEL
20-12-2017 20:00 Stormvogels (L) MW1 Steensel/Fortuna ’68 MW1 De Stap LUYKSGESTEL
10-1-2018 20:00 Steensel/Fortuna ’68 MW1 Rietvogels MW1 De Kemphaan RIETHOVEN
17-1-2018 19:00 ZIGO MW2 Steensel/Fortuna ’68 MW1 T-Kwadraat TILBURG
24-1-2018 20:00 Steensel/Fortuna ’68 MW1 DSV MW2 De Kemphaan RIETHOVEN
7-2-2018 19:15 DSV MW2 Steensel/Fortuna ’68 MW1 Stokeind MOERGESTEL
7-3-2018 20:00 Steensel/Fortuna ’68 MW1 Stormvogels (L) MW1 De Kemphaan RIETHOVEN
21-3-2018 20:00 Steensel/Fortuna ’68 MW1 DDW MW2 De Kemphaan RIETHOVEN